Rozdrażnienie po porodzie

Jestem po porodzie 4 miesiace jestem bardzo rozdrazniona czasem placzliwa ciagle mine cos boli np bole plecow krzyze trudnosci z oddychaniem nie jestem chyba smutna bardziej nerwowa czasem with tlumie lapie mine dziwny stres i was tedy mam wrazenie jak bym miala oszalec krzyczec nie wiem czemu najgorsze jest to ze jestem skupiona nad swoim zdrowiem I czekam czy bedzie mi sie dzis cos dziac czy nie prosze powiecie czy to depresja czy nie kiedys sie leczylam na depresje teraz chodze na ternervy

Witam,
warto skonsultować się ze specjalistą, okres po porodzie jest szczególnie trudny i ryzyko kryzysu jest tu zwiększone. Nie sposób postawić diagnozy przez internet jednak istnieje także ryzyko nawrotu depresji, rozdrażnienie także może pojawiać się w depresji. Bez względu na diagnozę, tak jak Pani pisze wygląda na to, że przechodzi Pani jakiś kryzys i warto skonsultować się ze specjalistą i pomóc sobie tym samym. Pozdrawiam.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza