Rozdrażnienie, potliwość i nerwowość a menopauza

Witam, moim problemem jest zatrzymanie miesiączki, wczesniej miałam wahania cyklu od 17 do 36 dnia. Obecnie mija 38 dzień cyklu, mam od 2 tygodni bóle podbrzusza jak przed okresem, jestem rozdrażniona, występuje nadmierna potliwość i nerwowość oraz wybudzanie się kilka razy podczas snu. Czy to może oznaczać wchodzenie w menopauze?czy mogę teraz wykonać badanie fsh?Proszę o odpowiedź. Anna 40 lat.

Witam!
Radziłabym skonsultować się ze swoim ginekologiem i zrobić badania jakie zaleci, wtedy kompleksowo będzie pani miała postawioną diagnozę. Pozdrawiam