Rozdrażnienie powodowane przez dźwięki

witam,drażni mnie dzwiek a w zasadzie poszczegolne czynnosci przy ktorych wydobywa sie jakis odglos, min: drazni mnie pocieranie recznika o twarz zwlaszcza gdy jest on swiezo uprany, w pracy nie dam rady wziac do reki ala waty szklanej i pocierac nia okna, gdy dotykam kawalek kartonu drazni mnie jego szorstkosc i dzwiek, jak z tym walczyc, to jest meczace

Być może to drażliwość jest przyczyną, objawem, a same wrażenia zmysłowe jedynie "pretekstem". Zachęcam do konsultacji psychologicznej, która pozwoli się przyjrzeć objawowi, ustalić jego przyczyny i pracować nad poradzeniem sobie z nimi.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza