Rozluźnienie aparatu więzadłowego z przewagą c3c4

Witam proszę o rade bardzo boli mnie kręgosłup szyjny drętwieją mi ręce bolą barki mam zawroty głowy zwłaszcza gdy uniosę ręce do góry od jakiegoś czasu drżą mi dłonie często w nocy z powodu bólu barków nie mogę spać ból jest naprawdę nie do zniesienia zrobiłam sobie rtg kręgosłupa szyjnego-- zniesienie lordozy, rozluźnienie aparatu więzadłowego z przewagą c3c4 Przewężenie przestrzeni m-trzonowej c4c5 Moja szyja jest cały czas jakby zdrętwiała dodam że nigdy nie miałam żadnego urazu karku.

Do pełnej oceny neurologicznej i ogólnej , dalszej diagnostyki;
Opisane zmiany w kreg C to za mało aby ocenić Pani dolegliwości
Ważna ocena kompleksowa, stanu zdrowia, nastroju, stanu emocjonalnego, odzywienia
Jak badania ogólne, żelazo, tarczyca Jaki tryb życia??
Pozdrawiam