Różnice w wadzie wzroku

Witam mam astygmatyzm i mam w soczewki, w których dobrze widzę, jednak mam jeden dylemat czy to jest normalne, że prawe oko w soczewkach widzi minimalnie gorzej niż prawe ? Różnica nie jest zauważalna i dam radę wszystko dobrze czytać jednak to prawe oko sprawia wrażenie delikatnie słabszego czy tak ma po prostu być ?

Witam.roznica miedzy oczami jest u wiekszosci ludzi.jezeli Pan jest zadowolony z widzenia nie jest istotne ktore oko jest lepsze.poza tym jest tez takie pojecie jak oko dominujące.pozdrawiam