Różowe plamienie i podwyższona temperatura a możliwość ciąży

Witam przez dni płodne kochaliśmy się z partnerem. 7 stycznia mam dostać okres a dwa dni temu miałam mikroskopijne plamienie różowe. Temperatura 37.4 C. Czy może oznaczać to ciaże? Test wykonam w dniu miesiączki.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie sa to objawy swoisty dla wczesnej ciąży, jednakże prosze poczekać na wynik testu ciążowego i ewentualnie udac sie do ginekologa. Pozdrawiam