Rozpoczęcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych w 21 dniu cyklu

Przyjęłam tabletkę anty Yasminelle w 21 dniu cyklu(sierpien)Za 7dni rozpoczne 3blister(wrzesien) Czy jestem chroniona juz przed ciążą?Zaznaczam że wszystkie tabletki przyjmowalam o tej samej porze.Mialam tez okres w odpowiednich dniach.Prosze o odp. Z gory dziekuje,

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli tabletki przyjmuje Pani prawidłowo, jest Pani chroniona przed ciążą już od pierwszego dnia przyjmowania tabletek.