Rozregulowanie cyklu a tabletki antykoncepcyjne

Witam :) Pierwszy raz brałam tabletki antykoncepcyjne. Odstawiłam po 13 tabletkach, i zaczęły się plamienia... Ogólnie kiedy tylko zaczęłam zażywać tabletki już zdarzały się plamienia... Trochę Mnie to niepokoi... Czy okres już mógł mi się rozregulować?? Czy mogę spodziewać się miesiączki tak jak przed braniem tabletek antykoncepcyjnych ?? :)

Nie należy odstawiać tabletek w trakcie danego opakowania. To naturalne, że po odstawieniu tabletek pojawiło się plamienie.Teraz musi Pani poczekać na kolejną miesiączkę.