Rozrzedzanie krwi przy niegroźnej arytmii serca

Witam pieknie, pytanko: gdyby pan doktor kardiolog mial niegrozna arytmie serca czy rozrzedzal by krew lekiem ASS, polskiej nazwy nie znam. Lekarze niemieccy lawiruja mi z odpowiedzia tylko pielegniarki mowia ze trzeba rozczenczac,a ponoc slyszalem, ze to wiecej szkodzi niz pomaga i czesto do krwotokow wewnetrznych prowadzi i smierci tak mi polski kardiolog przekazal, ale chcial bym jeszcze potwierdzenia. Bardzo prosze o szczerosc. Serdecznie pozdrawiam. Tadeusz

Lek. Tomasz Budlewski

bez poznania historii medycznej pacjenta i określeniu wskazań i przeciwwskazań nie mona się wypowiedzieć