Roztrzęsienie przy problemach z TSH

Witam, mam wynik TSH 0,022. Od 8 dni biorę Thyrozol w dawce 10 mg na dobę, a mimo to wciąż czuję się roztrzęsiona, drżą mi ręce i całe ciało, mam tętno średnio 103, bardzo szybko się męczę, nawet idąc normalnym krokiem. Czy takie objawy są normalne? Jeżeli tak, to kiedy lek powinien zacząć zauważalnie działać? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

po kilku tygodniach najwcześniej lub będzie zwiększona dawka Thyrozolu
tętno zbyt szybkie - proszę się zwrócić do Pani Lekarz o betabloker !

Poza ty potrzebny czas = spoko ( -jnie)