Rozwolnienie po przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej

witam, po przyjęciu tabletki w granicachgodziny 22 w 3 tygodniu przyjomawania tabletek, około dwóch i pół godziny później( ok 1 w nocy) wystąpiła wizyta w toalecie. była to jednorazowa wizyta z rozwolnionym stolcem.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pan, jeżeli był to tylko jednorazowy incydent to nie ma powodów do obaw. Natomiast gdyby się takie objawy nasilały to proszę o kontakt z ginekologiem. Pozdrawiam.