Przedawkowanie tabletek antykoncepcyjnych u 20-latki

Witam, moim problemem jest przedawkowanie tabletek. Tabletki antykoncepcyjne przyjmuję zawsze w godzinach późno wieczornych a nawet nocnych około północy/godziny 1.00 w nocy. Minionej nocy przez sen wzięłam 3 tabletki na raz. Jakie będą skutki takiego przedawkowania i jak dalej mam przyjmować tabletki? Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jednorazowe pobranie na raz 3 tabletek nie powinno sprawić problemów. Jednakże, zalecam nie dopuszczanie do większej ilości takich sytuacji. W razie jakichkolwiek objawów niepokojących zalecam wizytę u ginekologa. Pozdrawiam