Jakie mogą być skutki uboczne przyjęcia dwóch tabletek jednego dnia?

Witam serdecznie. Od dwóch miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne. Mam pewną wątpliwość. Ostatnio często się wyróżniam czemu towarzysz ból brzucha nie są to biegunki jednak mam obawy czy przy częstym wyproznianiu mogę wywalić tabletkę antykoncepcyjne. Ostatnio 4 godziny po wzięciu tabletki również byłam w toalecie nie nazwałbym tego ostra biegunka jednak w toalecie spędziłam trochę czasu. Następnego dnia uprawialam seks i mój partner najprawdopodobniej miał początek wytrysku w moich drogach rodnych. Wystraszyłem się i wzięłam dodatkowo tabletkę ale było to około 20 godzin po ostatniej tabletce, ktora wzielam normalnie o stałej porze ( tego dnia kiedy 4 godziny po wzięciu tabletki byłam w toalecie). Następnie wzięłam kolejna tabletke o stałej porze. W takim przypadku wzięłam dwie tabletki w jeden dzień w odstępie 3 godzin. Obawiam się że mogę być w ciąży. Czy jest takie prawdopodobieństwo oraz jakie mogą być skutki uboczne przyjęcia dwóch tabletek jednego dnia. Prosze o odpowiedź

Nie ma Pani powodu do niepokoju, ani przyjęcie dwóch tabletek jednego dnia, ani odstęp między nimi, nie grozi konsekwencjami zdrowotnymi, a jeśli przyjmuje Pani tabletki tak, jak Pani opisała, ochrona antykoncepcyjna jest zachowana.