Rozwolnienie u 3-miesięcznego dziecka

WITAM , MAM 3 MIESIECZNEGO SYNKA JUZ OD 6 DNI MA ROZWOLNIENIE DAJE MU LEKARSTWA JAKIE PRZEPISAL LEKARZ RODZINNY ALE NIE MA REZULTATU DALEJ MA ROZWOLNIENIE CZESTO ZDARZA SIE PODCZAS JEDZENIA ALEBO CHWILE PO JEST NA BEBILONIE 1

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna pani, długotrwałe rozwolnienie może doprowadzić u dziecka do odwodnienia, zaleca jest wizyta u pediatry w celu oceny stanu dziecka i ewentualnych wskazań do leczenie w warunkach szpitalnych. Pozdrawiam