Rumień na łydce u 7-latka

Witam. 20 sierpnia b.r. w Zakopanem odkryłam na łydce synka (7lat) rumień (bez kleszcza). Natychmiast wizyta w szpitalu. Lekarka stanowczo odmówiła podania leku bo "nie wie co go użarło, a jak jej nie ufam to zrobić mu badania u siebie w Częstochowie" Po powrocie do domu wg ustaleń naszej pediatry odczekaliśmy i 20.09 (miesiąc po) zrobiliśmy badanie metodą Elissa. Wynik IgG 18,56 a IgM 30,59 Teraz ma anginę i czekamy na wynik metodą Western-Blot. Dostał Zinnat i Nystatynę. Co robić dalej? Błagam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować terapię. Konieczne jest stosowanie się do zaleceń lekarza prowadzącego.