Rumieńce na policzkach a problem z owłosieniem

Witam,mam problem z owłosieniem na twarzy.Niestety gdy byłam młoda bezmyslnie zaczęłam używać maszynki do golenia żeby zgolić włoski na policzkach i nad wargą a teraz odrastają dłuższe chociaż są białe,jednak widoczne. Czy są dla nie jakieś zabiegi kosmetyczne które by je zniwelowały a jednocześnie nie uszkodziły mojej cery naczynkowej(rumieńce na policzkach )

Proszę udać się do sprawdzonego gabinetu kosmetycznego bądź medycyny estetycznej. Być może pomocna będą zabiegi z użyciem lasera.