Ruszanie się zęba po leczeniu kanałowym

Witam, miałam leczoną 5 kanałowo, niestety z powodu wyjazdu nie zaplombowałam jej. Zwlekałam bardzo długo, teraz ząb zaczał się ruszać. Co w tej sytuacji powinnam zrobic? Ile będzie wynosił średni koszt ''naprawy tego'', wstawienia nowego zeba? Dziekuję za odpowiedź

Witam
Ząb mógł zacząć się ruszać zapewne dlatego,że na skutek braku odbudowy doszło do jego złamania. Kwestia dalszego postępowania zależy od tego, w jakim stanie jest ten ząb i zęby sąsiednie- rozwiązań jest sporo, ale ciężko powiedzieć ktore będą do zastosowania w Pani przypadku.