Ryzyko ciąży dzień po owulacji

Witam. Zbliżyłam się z narzeczonym dzień po prognozowanej owulacji. Nie był to normalny stosunek, ale trochę nas "poniosło" i doszło do wytrysku na moje wargi sromowe. Później podczas przytulenia (gdy leżał na mnie) jego penis wszedł we mnie, ale nie do końca (a był cały w nasieniu). Następnego dnia sytuacja się powtórzyła, tzn było zbliżeie, wytrysk na mnie i prawdopodobnie część spermy została przeniesiona palcem do pochwy. Moje pytanie brzmi - czy jest szansa na ciążę? Cykle mam 28dniowe.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy - powinien być wiarygodny około 14 dni po zbliżeniu.