Ryzyko ciąży po stosunku w prezerwatywie i wylaniu jej zawartości w okolicy pochwy

witam, mam pytanie,ostatnio okres miałam miałam 31sierpnia, srednio mam co 28 dni. w poniedziałek kochałam się z chłopakiem, używaliśmy prezerwatywy. gdy doszedł po za mną, położył się na mnie, wtedy zsunęła sie prezerwatywa. nie wiem czy coś na moich okolicach rodnych sięwylało. czy mogę zajść w ciąże? czy były to dni płodne?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje niewielkie ryzyko ciąży. Według wyliczeń był to ostatni dzień niepłodny.