Ryzyko przeniesienia plemników ze zdjętej prezerwatywy

Witam serdecznie . Mam takie pytanie kochałam się ze swoim chłopakiem. Stosunek zabezpieczony prezerwatywą. Chłopak nie doszedł podczas stosunku. Zdiął prezerwatywę. Zakonczylismy pieszczotami oralnymi. Po jakichś 2godzinach wyrzucał prezerwatywę najpierw sprawdził jednak czy nie pękła nalewając wody. Od razu po tej czynnosci zacza mnie piescic. Moje pytanie: czy na jego dłoniach mogły znajdować się plemniki z wyrzucanej prezerwatywy i w ten spsób mógł przenieść mi je do pochwy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji nie ma ryzyka ciąży. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.