Ryzyko zachorowania na białaczkę u kolejnego dziecka

Nasze życie sie zmieniło po tym gdy nasz syn zmarł w marcu na ostrą bialaczke limfoblastyczna mial jedynie 3latka to byl dla nas cios !myslimy powoli o kolejnym dziecku które znów pomoze nam stać sie szczęśliwym! Chcialem sie dowiedzieć jakie jest ryzyko zachorowania naszego kolejnego dziecka

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie zamieszczonego opisu nie jest możliwe określenie ryzyka zachorowania kolejnego dziecka na białaczkę. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem hematologiem.