Ryzyko zajścia w ciążę wskutek przeniesienia preejakulatu

Witam, zazwyczaj mój cykl trwa /- 30dni (24.11.2014-24.12.2014). Ale w tym miesiącu spóźnił się o 4 dni (24.12.2014-26.01.2015). Miesiączkę dostałam 26.01.215. W jej piąty dzień, gdzie występowało już samo plamienie, uprawiałam seks bez zabezpieczenia. Najpierw seks oralny, a po około 20 min od wytrysku stosunek. Partner był we mnie około 3 minuty, nie doszedł we mnie. Jednak boję się, że w prejakulacie mogły znajdować się plemniki po wcześniejszym wytrysku. Czy ryzyko ciąży jest duże?

Piotr Pilarski

Ryzyko ciąży jest niewielkie. Proszę dla pewności wykonać testciążowy za 14 dni.

Pozdrawiam.