Ryzyko zakażenia HIV przez mocz

Mam dosc dziwne pytanie ale bardzo mnie ono nurtuje:( mam podrazniona skore od czestego mycia rak ostatnio gdy bylem w szkole poszedlem do lazienki oddac mocz probujac zamknac kabine zauwazylem ze na zamku byl CHYBA mocz czy istnieje ryzyko ze moglem sie zarazic HIV lub inna choroba? jestem osoba dosc przewrazliwiona na tym punkcie:( prosze o odpowiedz:(

Witam,
Proponuję popracować ad stanami lękowymi. Mam wrażenie, że powodują one w Panu ogromny dyskomfort i noszą znamiona myśli natrętnych. Proponuję zgłosić się do psychologa w celu przepracowania trudnych emocji.
Pozdrawiam