Samodzielne wybielanie zębów - czy to bezpieczne?

Witam Mam pytanie widzę że na allegro są dostępne zestawy do wybielania zębów Żel do wybielania zębów Opalescence 4x16% Nakładki Czy jest to produkt który mogę użyć ma własną rękę i nie zrobie sobie krzywdy?

Dzień dobry.
Jest to żel do wybielania nakładkowego w domu. Powinien być jednak stosowany po kontroli u dentysty, oczyszczeniu zębów z osadów, wykluczeniu przeciwwskazań do wybielania i po wykonaniu specjalnych nakładek do wybielania, które idealnie pasują do Pani zębów.
W trakcie wybielania i po konieczne jest także ścisłe przestrzeganie zaleceń dentysty, żeby nie zepsuć efektu, zapobiegać nadwrażliwości zębów i uniknąć ewentualnych przebarwień na zębach.

Pozdrawiam serdecznie!