Samoistne poronienia a badanie hormonów i drożności jajowodów

Witam jestem po 4 podejrzeniu ciąży pozamacicznej. Zawsze dokonuje się samoistnie poronienie. Lekarz ciągle mi mówi, że poronienia się zdarzaja proszę mi powiedzieć czy powinnam mieć powody do niepokoju i jakie badania powinnam mieć przeprowadzone. Do tej pory miałam zbadane hormony i drożność jajowodow wszystko jest w normie i jajowody są drożne.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do kliniki leczenia niepłodności. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. być może warto byłoby wykonać badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego.