Schizofrenia i stosowanie leków a zaburzenia procesów myślowych

Witam! Mam na imie Tomek,4 miesiace temu udalem sie do lekarza psychiatry,ktory zdiagnozowal u mnie schizofrenie i przepisal mi leki Amisan 200mg x2 na dobe oraz Ketrel 25 mg x2 na dobe(na poprawe snu).Problem zaczal sie po 3 miesiacach brania tych lekow,poniewaz zauwazylem,ze w mojej glowie nie ma doslownie ani jednej mysli,calkowita pustka i brak emocji/uczuc,tak jakbym byl zywym trupem,roslina.Ten stan utrzymuje sie juz od 4 miesiecy i zadne inne leki ani lekarz nie umie mi pomoc.pomocy!

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia szczegółowego badania sychiatrycznego nie jestem Panu w stanie pomóc. Sugeruję poprosić obecnego psychiatrę o poradę odnośnie innego specjalisty, który mógłby zająć się Pańskim leczeniem jeżeli nie czuje Pan, że obecny lekarz nie jest w stanie Pnau pomóc.