Ścieranie się szkliwa zębowego a możliwe następstwa

mam pytanie. otoz od jakiegos czasu zauwazylam,ze moje szkliwo na zebach sciera sie, i staje sie przezroczyste. obawiam sie,ze tym samym sa slabsze i,ze moga sie skruszyc. czy mam obawy do niepokoju?

Powinna Pani odwiedzić gabinet stomatologiczny, gdzie lekarz dentysta oceni stopień starcia zębów i wdroży leczenie, które będzie miało na celu ochronę zębów przed następstwami ścierania.