Seks bez wytrysku a ciąża - czy to możliwe?

Witam!
Kilka dni temu współżyliśmy z moją dziewczyną. Była ona dziewicą i nie doszło do wytrysku w pochwie. Nie mieliśmy prezerwatywy. Czy duże jest prawdopodobieństwo, że moja dziewczyna zaszła w ciążę?
Proszę o szybką odpowiedź!

Witam,
dziewictwo nie chroni przed zapłodnieniem, dlatego też nawet w trakcie „pierwszego razu” konieczne jest zastosowanie antykoncepcji. Ryzyko ciąży w trakcie stosowania stosunku przerywanego określa się na 25, co oznacza, że 25 kobiet ze stu stosujących tę metodę antykoncepcji zajdzie w ciążę w ciągu 12 miesięcy.
Istotną kwestią do oceny ryzyka zapłodnienia jest faza cyklu Twojej partnerki, w której doszło do zbliżenia. Jeżeli do stosunku doszło w trakcie dni niepłodnych, ryzyko ciąży jest praktycznie zerowe.
Pozdrawiam