Seks w dni płodne bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo zapłodnienia

Kochalam sie z chlopakiem w dni plodne bez zabezpieczenia on nie skonczyl we mnie. Jako procent jeat szans ze moge byc w ciazy?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Typ 1: typ naciekowy. Nie jest diagnostyczny dla choroby trzewnej. Bywa obserwowany u chorych na celiakię spożywających minimalne ilości glutenu, u ok. 40% chorych z dermatitis herpetiformis, u ok. 10% krewnych pacjentów z celiakią. Warto wykonać kolejną biopsję jelita po okresie zwiększonej konsumpcji glutenu. Osoby ze zmianami naciekowymi wymagają wieloletniej obserwacji, nie ma obowiązku wdrażania u nich diety bezglutenowej, nawet jeśli występują przeciwciała przeciwendomysialne czy przeciwtransglutaminazowe