Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 8 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Tussidrill a senność i zaburzenia oddychania

Witam serdecznie. Od wczoraj biorę syrop o nazwie Tussidrill, czuje sie po nic fatalnie jest mi niedobrze. Czuje sie senna i ciężko mi sie odycha mimo ze zalecił mi go lekarz. Czy powinnam odstawić Tussidrill? Czytałam opinię w internecie na temat syropu Tussidrill i są one raczej pozytywne, wiele osób pisze, że kaszel im przeszedł po jego zastosowaniu. Czy to możliwe, że Tussidrill powoduje tego typu efekty uboczne i powinnam to przeczekać czy może natychmiast powinnam odstawić syrop i udać się do lekarza? A może jest jakiś zamiennik Tussidrillu, który będzie działał tak samo, a nie spowoduje tego typu efektów ubocznych? Słyszałam też o tabletkach Tussidrill - może one zadziałają u mnie lepiej i będę mogła brać je bez obaw o senność i ciężkie oddychanie? Z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Kiedy grypa zaczyna być groźną chorobą?

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Jak najbardziej tak. Powinna Pani odstawić syrop, skonsultować się z lekarzem, który zlecił leczenie i poinformować o wystąpieniu działań ubocznych leku. Lekarz powinien zaproponować alternatywny lek.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy