Co oznacza senność w ciągu dnia?

Dzień Dobry. Od pewnogo czasu jestm bardzo seny w ciągu dnia. Czuję sie jakbym przed chwilą wziął jakis lek nasenny. Czasem uczucie senności utrzxymuje sie nawet przez cały dzien. Brałem sporo róznych leków nasennych ( Melatonina, Imovane), także swego czasu zazywalem antydepresanty i byłem przekonany, ze senność jest skutkiem ubocznym tych leków. Od ponad 2 tygodnii nie biore żadnych leków, a wciąż czuje sie senny. Praktycznie codziennie. Z czego to może wynikać??

Może to wynik odstawienia leków, jeżeli dolegliwości będą występowały ponad miesiąc, radziłabym podstawowe badania laboratoryjne u swojego lekarza POZ - morfologia, TSH, glukoza.. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany (72h) okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.