Nadmierna senność podczas dnia

Co może być przyczyną silnej senności w ciągu dnia? Mam takie coś, że idąc np. na zakupy, maszerując przez miasto kilkaset metrów, może dalej - łapie mnie ogromna senność. Dosłownie zasypiam idąc. Oczywiście nigdy nie zdarzyło mi się 'paść', ale mam to uczucie, które mamy w łóżku w momencie zasypiania. Czasami idę wręcz z zamkniętymi oczyma. Zrobiłam badania i wszystko ok, nie ma anemii, TSH ok. Cukier badałam pół roku temu i też był ok. Co jeszcze może powodować u mnie takie objawy?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, podobne objawy może powodować zespół bezdechu sennego (obturacyjny bezdech senny). Wykluczyć należy też choroby serca (arytmie) i w dalszej kolejności zaburzenia neurologiczne.