Senność a brak zajęć w ciągu dnia

Mimo, że śpię 8 godzin dziennie, odczuwam senność, chce mi się spać po 20 - 21. Co to może być? To przez brak zajęć podczas dnia (nie pracuję)?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Ten problem może mieć wiele przyczyn. Proszę się zastanowić, czy nie wynika to ze zmian pogodowych oraz czy osiem godzin snu jest wystarczające dla Pani/Pana.
Jeśli nie czuje się Pani/Pan nadmiernie senny w ciągu dnia, to raczej nie ma powodów do obaw.
Pozdrawiam