Senność, zmęczenie i zawroty głowy a anemia

Witam, mam 26 lat. Od kilku tygodni zmieniło mi się samopoczucie- jestem senna, wiecznie zmęczona, często mam zawroty głowy, bardzo szybko się męczę. Myślę, że to anemia, ponieważ miałam już ją wcześniej (po porodzie), ale morfologię mam w normie. Co mi może być?

Witam! W przypadku wystąpienia podanych dolegliwości warto skontrolować funkcję tarczycy (TSH, fT3, fT4), gdyż tego typu objawy często daje jej niedoczynność. Należy wykonać również podstawowe badania - ekg, jonogram, poziom kreatyniny, mocznika oraz próby wątrobowe. Wyniki badań wraz z bezpośrednim badaniem powinny nasunąć najbardziej prawdopodobne rozpoznanie.