Siatka podtrzymująca odbytnicę

Mam problem z siatką podtrzymującą odbytnicę, czy ona może się naderwać lub zmienić swoje miejsce? Od kilku dni czuję jak wszystko się zbiera nie tam gdzie ma, nie umiem określić nic więcej ponieważ nie mam czucia w odbycie , co za tym idzie ciągle mam zatwardzenia bo tylko w ten sposób mogę jakoś funkcjonować, proszę o pomoc bo nie wiem co się dzieje, a nie chciałabym kolejnej takiej operacji.

Witam , jak wyobraża sobie Pani moją pomoc na odległość W-wa-Przemęt?!?! Proszę koniecznie pilnie zgłosić się do operatora!!! z.żurawski