Silna czkawka trwająca kilka dni

Witam Prosze o pomoc Od piatku wieczorem do chwili obecnej tkj poniedzialek wieczor mam silną czkawke. Mam 29lat.niepomagaja zadne porady internetowe jak lyzka miodu cukier jagody ,nabranie powietrza i reszta cudow. Skurcze przepony nie daja mi spac i wszystko juz mnie boli w srodku.Po zwymiotowaniu/zmuszeniu sie czkawka dala mi spokoj na 20 minut po czym powrocila ponownie.Nie wiem juz co robic. Pozdrawiam

Witam.

Powinien się Pan udać do lekarza, zgłosić do NPL lub wezwać lekarza do domu.
Nieustępująca czkawka jest bardzo uciążliwa.
Jeśli zawodzą domowe sposoby można ją przerwać za pomocą leków np. Metoclopramidu, Fenactilu.
Należy też ustalić co spowodowało tak długo utrzymujący się napad czkawki.