Silna depresja u kobiety w 4 miesiącu ciąży

jeszcze jedno poznalem kobiete wieku 41lat i zaszla w ciąże ale i przy tym ma bardzo silna depreje bardzo duzo bierze lekow antydepresyjnych czy to moze zaszkodzic diecku i jescze jedno po rozmowie z nia i opiekowaniu sie nia uznala ze dziecko sprzeda lub odda do adopcji poprostu uciekla z domu i nie wiem gdzie obecnie przebywa jest w czwratym miesiącu wcziązy co zrobic w tej sytuacji

Aleksander Ropielewski

Stosowanie leków antydepresyjnych może być szkodliwe dla płodu. Może Pan rozpocząć poszukiwania poprzez wynajętą agencję detektywistyczną lub oddać sprawę do sądu.