Silne bóle kręgosłupa i wynik TK

Witam. Mam 37 lat, od 4 lat cierpię z powodu okropnych bólów kręgosłupa, stwierdzono u mnie kręgozmyk stopnia 2 ostatnie wyniki badań TK: obustronna kręgoszczelina łuku kręgu l5 z kręgozmykiem przednim (przemieszczenie do przodu kręgu l5 około 15mm). Przewlekła dyskopatia l5 i s1 oraz obustronna stenoza otworów międzykręgowych.Nieduże zmiany zwyrodnieniowe w stawach krzyżowo-biodrowych. Ból jest przeokropny, oraz drętwienie nóg a teraz doszło jeszcze nieustanny ból krzyży i brzucha pomocy ...

Przy takim poziomie zmian konieczna jest stała współpraca z lekarzem, gdyż prawdopodobnie będzie musiała Pani przejść operację. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki