Silne bóle kręgosłupa po złamaniu kręgu TH11

Witam. około 10 miesięcy temu podczas upadku ze skutera złamałam krąg TH11.. przez około 6 miesięcy nosiłam gorset jewetta. Potem lekarz kazał go powoli odstawiać. W chwili obecnej nie noszę gorsetu. Na dodatek mam skoliozę odcinka lędźwiowego i nałożyła się na to niewielka lordoza. Od jakiegoś czasu męczą mnie silnebóle kręgosłupa i przy ucisku na kręgosłupie lędźwiowym odczuwam ból. Co to może znaczyć? Dodam jeszcze że podczas noszenia gorsetu bardzo cierpiałam z bólu kręgosłupa lędźwiowego.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie co może być powodem dolegliwości bólowych i sugeruję kontakt z ortopeda i wykonanie badania RTG kręgosłupa.