Silne bóle nóg w piszczelach

Witam serdecznie mam od jakiegoś czasu silne bole nug w piszczelach i stawów jest coraz gorzej. Robiłem badanie na bolerkoze ale jest ujemny wynik. Nikt nie może mi pomoc ja już powoli mam dość. Proszę o poradę jakie badania zrobić oprócz podstawowych bo on morfologia są w porządku. Proszę o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

sugeruje wizytę u reumatologa, który zleci wykonanie badania przeciwciał w kierunku chorób reumatycznych, ewentualnie u angiologa z usg dopplerem naczyń.
Pozdrawiam