Silne bóle przy wypróżnianiu i obfite krwawienie po zabiegu na hemoroidy

witam,mialem robiony zabieg hemoroidow metoda longa 31 lipca i do dziszejszego dnia mam silne bole przy wyproznianiu sie i obfite krwawienie.jak dlugo jeszcze bede mial te objawy?dziekuje z gory

Nie jest to prawidłowy przebieg po operacji metodą Longo (PPH), należy wyjaśnić dlaczego ma Pan takie objawy. Byłoby chyba najlepiej, gdyby zwrócił Pan się po poradę do chirurga , który Pana operował.