Silne pieczenie w głowie i klatce piersiowej

Witam!Od dluzszego czasu w okolicy glowy a wrecz samego mozgu czy tez w klatce piersiowej czuje pieczenie.Jest to tak silne szczegolnie w klatce piersiowej ,ze czuje jak bym za chwile miala splonac.Czy jest to cos czym powinnam sie niepokoic czy tez moze to po prostu z przyczyn stresowych?

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą mieć podłoże nerwicowe, konieczne jest jednak wykluczenie ewentualnych somatycznych przyczyn powyższych dolegliwości. Myślę że warto zasięgnąć opinii lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu dokładnego badania klinicznego zdecyduje o dalszym postępowaniu.