Silne skurcze przepony
Dzień dobry,moja mama bardzo uskarża się na straszne skurcze przepony,twierdzi że zaczęło się to gdy lekarz bardzo mocno uciskał brzuch podczas usg,mama bierze tabletki różne rozkurczające ale przynoszą ulgę na chwilę,a choruje na astmę i podczas takiego skurczu duszności są większe,bardzo proszę o poradę,z góry bardzo dziękuję.

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.
Piotr Pilarski
Skurcze przepony wywołują czkawkę. Jeśli jej nie ma przyczyna jest inna. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego aby zbadał mamę.
Pozdrawiam.