Co oznaczają bóle żołądka po zatruciu alkoholem?

W piątek podczas spotkania towarzyskiego mocno wymieszałem alkohole (pomimo małej ilość) co dosyć mocno dało o sobie znać dnia następnego. Podczas wymiotów zaczął mnie boleć żołądek i trwa to do dzisiaj (wtorek). Są to krótkotrwałe, wyraźnie nasilające się i dające ulgę bóle (jakby skurcze). Czy takie objawy powinny mnie zaniepokoić i skłonić do wizyty u lekarza, czy jest to normalne następstwo przy takim zatruciu?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal się utrzymują proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie .