Silne skurcze mięśni na plecach

Witam Moja mama od półtora tygodnia strasznie cierpi. Lekarze twierdzą ze to od kręgosłupa. Żaden lekarz nie pomógł, a neurochirurg wysłał sms, że już nie mamy przychodzić bo on nie wie co dalej. Wg mnie to skandal. Moja mama ma bardzo silne skurcze mięśni na plecach. I to właśnie te skurcze wywołują tak silne bóle. W czasie skurczy na plecach tworzą się grudki, guzy. Ból jest tak silny, że mama mdleje. Wspomnę, że wykryto u mamy anemię. Proszę o pomoc. Pozdrawiam Beata-

Lek. Tomasz Budlewski

Propońuje zgłosić sie z mama do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich badań bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postepowanie.