Silne skurcze żołądka rozlewające się na cały brzuch

Dzień dobry. Od 5 dni mam silne skurcze żołądka, czasem "rozlewają się" one na cały brzuch. Skurcze są na tyle silne, że wybudzają mnie ze snu. Nigdy nie miałam zgagi ani problemów trawiennych, czasami jedynie wzdęcia po cięższym posiłku. Czuję bolesność uciskową w okolicy od żołądka do pępka.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie mozna coś wiećej powiedziec.