Silne wymioty, nudności i drętwienie ciała po porodzie

Witam. Przed ciążą miałam takie objawy jak silne nudnosci, kilku godzinne wymioty i brak apetytu. wszystkie te objawy wystepowaly nocami, pomagalo mi jedynie dostanie hydroksyzyny dozylnie. potem zaszlam w ciaze, przez caly okres ciazy bylo wszystko w porzadku, trzy tygodnie temu urodzilam synka. Wszystkie objawy wrocily z tym ze zaczynaja sie ok godziny 4-5 rano i trwaja do polodnia. Mam silne wymioty i nudnosci, dretwieje mi cale cialo. Prosze o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opijane objawy wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.