Silne zawroty głowy, kołatanie serca i ogromny lęk przed wychodzeniem z domu

Witam od trzech miesięcy mam silne zawroty głowy,kołatanie serca i ogromny lęk przed wychodzeniem z domu.Byłam leczona neurologicznie na zawroty głowy DIPHERGANEM i BETASERGIEM,jednak mój stan się pogarsza.Jak przebywam w domu wszystko jest ok,jednak jak już muszę wyjść jest strasznie.W chwili obecnej przyjmuję HYDROXYZYNE,ale strasznie mnie usypia,jestem bardzo spowolniona i mam problemy z koncentracją.Bardzo proszę o pomoc i poradę,bo już nie wiem co mam robic,mam 35lat i wszystkie badania ok

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza