Silny ból brzucha i rzadki stolec po spożyciu pizzy, hamburgera lub mleka

Nie trawie fast food i produktów mlecznych. Mam 20 lat, 165 cm wzrostu i waga 49kg. Zawsze byłam szczupła ale żadne jedzenie mi nie szkodziło. Od roku po spożyciu pizzy, hamburgera czy jogurtu, mleka w przeciągu 30minut mam silny ból brzucha i nagłą potrzebę wizyty w toalecie(rzadki stolec,wzdęcia). Ostatnio też schudlam 3 kg i nie mogę przytyc, nie mam apetytu ani energii, dużo śpię choć w ciągu dnia nie wykazuje dużej aktywności fizycznej. Co to może być? Co jeść by przybrać kilka kg na wadze?

Witam serdecznie,

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza. Należy wykonać badania przewodu pokarmowego. Być może ma Pani zespół jelita drażliwego lub inne schorzenia. Może mieć Pani także nietolerancje pokarmowe. Bez wyników badań ciężko to stwierdzić. Proszę jak najszybciej skonsultować się z lekarzem który zleci odpowiednie badania i postawi diagnozę po czym podejmie leczenie. Nie ma na co czekać bo w takiej sytuacji schudnie Pani jeszcze bardziej!!

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk