Nieregularne bóle jamy brzusznej i przelewanie w brzuchu

Witam! Od dłuższego czasu cierpię na nieregularne bóle jamy brzusznej (wydaje mi się że jelit) które ustępują po wypróżnieniu. Częste są też gazy, nieregularne wypróżnienia (o skrajnie zmiennej konsystencji) oraz ,,przelewanie się w brzuchu" . W kale nie pojawia się krew. Czy jest jakiś sposób na zminimalizowanie tych dolegliwości? Pozdrawiam

polecam zrobić test nietolerancji pokarmowych Food Detective. Może go Pani wykonać samodzielnie w domu (do kupienia np. na http://profilaktyka-zdrowia.pl/index.php/nietolerancje-pokarmowe-test-food-detective/. Bada on 59 różnych , najczęściej jedzonych produktów i w zależności od wyniku należy czasowo odstawić produkty pobudzające stan zapalny, które test wykaże.

Od zaraz może Pani wyłączyć cukier z diety, a przy posiłkach zażywać enzymy trawienne.
Jeśli będzie Pani miała jakieś pytania proszę śmiało dzwonić tel. 606 130 841

pozdrawiam, Małgorzata Mięsowicz